ingatlan bérlet rendkívüli felmondása nem megfelelő lakáskörülmények miatt

Kezdőoldal Fórumok Ingatlan bérlet, bérleti jogviszony ingatlan bérlet rendkívüli felmondása nem megfelelő lakáskörülmények miatt

Ennek a témakörnek tartalma 0 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  faragokrisztina 1 hónap telt el.

1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés

faragokrisztina
    Felhasználó

Tisztelt Szakértő!

Augusztus 28-án kibéreltem egy lakást 110 bérleti díj+220 kaució és kért még 20 euzret a számlákra.Telefonon hívott óraállás miatt,azt mondja még 50 ezer a havi számlám.Számlát nem látok.Nem ad,mert azt mondja ,hogy átalányt fizet.Szerződés kötés után közölte,hogy volt csőtörés és dugulás is van rendszeresen.Az első héten pár nap után úszott a lakás a büdös szennyvízben.A parketta teljesen felázott.Azt mondta ,hogy én csináltassam meg a csatornát,vagy a többi lakóval együtt ássunk újat.A konvektor nem működik.A szomszédok mondták,hogy az előző bérlő is ezért ment el.Nekem azt mondta hogy gyereket vár azért költözött el! Nem tudom ,hogy az a fentiek figyelembe vételével milyen lehetőségeim vannak?Valójában én a költözésben gondolkodom, de tartok tőle ,hogy nem fogja vissza adni a kauciót.Sajnos nem közjegyző előtt szerződtem.Neki van több lakása is a szomszédos utcákban,folyamatosan hirdeti magát álnéven!
    Több telefonszáma is van, általában rejtett számról hív.Mondta a szerződés után,hogy neki maffia módszerei vannak a pénzbehajtásra.Szeretnék elköltözni,de nem tudom,ha felbontom a szerződést a rossz lakáskörülményekre tekintettel,akkor mennyi a kiköltözési idő?Most kellene lakbért fizetni,de nem tudom mit tegyek,fizessem ki a nem látott számlák után az állítólagos fogyasztás után amit kér és lakjam le a kauciót?Milyen lehetőségeim vannak.
    Köszönöm a segítséget: Krisztina

1 / 1 bejegyzés megtekintése

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.